Bilişim Teknolojileri

20

Açık Holding’in, Bilişim Teknolojileri sektöründeki yatırımlarının ilk adımı, Almanya’da kurduğu sayTEC şirketidir. Günümüzde her geçen gün daha fazla önem kazanan; siber ve veri güvenliği, veri yedekleme ve güvenli veri erişimi alanlarında geliştirdiği teknoloji ve sistemlerle, dünyanın büyük kurum ve şirketlerinin çözüm ortağıdır.

sayTEC’in, güvenli ve sıra dışı hızla (saatte 18 TB) veri yedekleyen “sayFUSE” ve VPSC (Virtual Private Secure Commication) teknolojisiyle her yerden yüksek güvenli erişim sağlayan “sayTRUST”, bilişim dünyasında fark yaratan en iddialı ürünleridir. Ciddi bir rekabetin olduğu bilişim sektöründe avrupanın önemli kurum ve kuruluşlarının çözüm ortağı olan sayTEC, teknoloji geliştirme alanına yaptığı yatırımlar ve Avrupa ülkelerdeki hızlı yapılanmasıyla, servis ağını da güçlendirerek, bir dünya şirketi olma vizyonuyla çalışmaktadır.

Sektörün takip edilen şirketlerinden biri olan sayTEC, Açık Holding vizyonu doğrultusunda, IoT, System Solutions, robotik teknolojiler, artırılmış gerçeklik gibi konulardaki yatırımlarını da sürdürmektedir. Uzun dönemdeki hedefi; teknoloji alanında sürdürülebilir büyüme trendine sahip potansiyel yazılım ve donanım ürünlerine yatırım yaparak, pazarlama ve Ar-Ge desteğiyle benzer firmaların da potansiyelini ortaya çıkarmaktır.

acik-inovasyon

GüvenlikVeri erişiminde güvenli maksimum hız...

acik-teknoloji

HızVeri yenilemede saatte 18 TB hız teknolojisi…

acik-guvenlik

TeknolojiGüvenli BT altyapı teknolojileri ve çözümleri...