BİZDEN HABERLER

Siber Saldırılara Geçit Yok

7 ülkedeki 13 şirketiyle küresel pazarın önemli bir oyuncusu olan Türkiye merkezli Mikrolink şirketi, siber saldırılara izin vermeyen iki yeni nesil teknolojisi ile Hürriyet Gazetesi'nde haber oldu.

Evden veya farklı ortamlardan mobil iletişimin günümüzde giderek artması nedeniyle, siber saldırılara karşı hem kendimizin hem de çalıştığımız şirketin veri ve erişim güvenliği büyük önem kazandı. Mikrolink şirketinin, 20 yıllık birikimiyle geliştirdiği, yeni nesil siber güvenlik teknolojileriyle sektörde çığır açtı.

Açık Holding’in, 7 ülkedeki 13 şirketiyle iletişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren şirketi Mikrolink, geleneksel VPN sisteminin gelecek neslin yeni VPSC teknolojisini geliştirerek, BT güvenliğinin en büyük iki temel sorununa çözüm getirdi: Birincisi, kurumsal ağlara yüksek güvenli erişim ve iletişim, ikincisi de yeni nesil güvenli veri yedekleme ve geri yükleme. Küresel pazarda çığır açan bu yeni teknolojiler, dışarıdan müdahale ve manipülasyona kesinlikle izin vermeyerek, siber saldırıları daha oluşmadan engelliyor.

Hürriyet Gazetesi'nin detaylı haberini okumak için tıklayınız.